Romantik Oteller

Maldivler denilince akla göz göze bakan, el ele tutuşmuş, bembeyaz kumsallarda yürüyen çiftler gelir.Bu nedenle Maldivler cennet adalarında bulunan otellerin çoğu sizlere yaşayabileceğiniz en romantik tatili sunmak için bir çok sürprizle doludur. Sevdiğiniz ile baş başa, sakin ve sadece dalga seslerinin size eşlik ettiği bir tatil yaşamak istiyorsanız Maldivler turu sizin için tek doğru seçim olacaktır. 

Maldivler'de ki tesisler çiftlerin baş başa vakit geçirebilecekleri kumsallara ve ıssız adalara sahiptirler. Bir çok tesisin sadece 10 dakika ilerisinde tekne ile gidilebilecek ıssız adası vardır. Çiftlerin isteklerine göre tesis kendilerine bu adada piknik yapma imkanı verir. Issız ada o gün sadece sizin olacaktır.

Bazı Maldivler tesislerinin ıssız adalarında gece konaklayabileceğiniz bir villa vardır. Bu villaya sahip tesisler ıssız adanızda sizin için gerekli olan tüm organizasyonu yapıp, adanızı size teslim ederler. Sabah istediğiniz saatte tesise dönüşünüz sağlanır. 

Romantik bir tatil için aklınıza gelen her türlü detayı yaşama imkanınız olan tesisler Maldivler'de sizleri beklemekte. 

Bütçenize ve beklentilerinize uygun tesis sadece bir telefon ötenizde.
MaldiveClub Ailesini aramanız yeterli!

Sizleri bir masalın içerisinde kahraman olmaya davet ediyoruz ve Maldivler turu planlayan romantik çiftler için unutulmaz bir deneyim sağlayacak otellerimizi beğeninize sunuyoruz

 

Romantik Oteller