MaldiveClub

Hakkımızda

''MaldivClub'' sektörde uzun yıllardır hizmet veren Maldivler ve balayı konusunda uzman ekibi ile siz değerli misafirlerimize kendinizi henüz gitmeden Maldivler'de hissettirecek kadar ayrıntılı ve doğru bilgiler verme niyetiyle açılmış bir seyahat acentesidir. Sadece Maldivler konusunda hizmet veriyor olmamız. Maldivler'deki gücümüzü arttırmakta ve misafirlerimizin tam olarak hangi otelde mutlu olabileceğini anlayarak misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için bizi güçlü kılmaktadır.

Vizyon & Misyon

Özgürlüğün milyarlarca fırsat sunduğu dünyamızda, en iyi bildiğimiz işi en iyi şekilde uygulamayı ve işimize olan saygımız ve sevgimizi ön-plana çıkararak sektörün en başarılı operatörü olmayı hedefliyoruz.
Maldive Club tüm enerjisini Maldivler tatil uzmanlığı üzerinde yoğunlaştırarak ve tamamen Maldivler'e özel hizmet vererek sektörde fark yaratmaktadır. Konusunda uzman olan ekip hızlı geri dönüş, doğru bilgi ve en güncel promosyonları size anında sunabilme yeteneğine sahiptir. Maldivclub ekibi AIG sigorta A.Ş ile işbirliği içerisinde çalışarak tatil sigortası konusunda AIG sigorta'nın kurumsal kalitesini müşterilerine sunarak fark yaratmaktdır.