Maldiv Otelleri farklı dönemlerde farklı balayı hediyeleri sunar. aşağıda tipik otellerin sunduğu hediyeler bulunmaktadır. Maldiveclub olarak otellerle yaptığımız anlaşmalarda size özel gizli hediyeler alabilmekteyiz. Bu hediyeleri öğrenmek için uzmanımızla bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz.

Adaaran Club Rannalhi: Çiçeklerle yatak süslemesi ve Kek
Adaaran Prestige Vadoo: Bir şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Ev yapımı Çikolata
Adaaran Prestige Water Villas: Bir şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Ev yapımı Çikolata
Adaaran Select Meedhupparu: Çiçeklerle yatak süslemesi ve Kek.
Angaga: Kumsalda Akşam Yemeği, Balayı kokteyli ve Çiçeklerle yatak süslemesi
Amari Havodda Maldives: Romantik esintilerle oda süslemesi, 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, 7 gece kalındığında Şampanya eşliğinde Villada kahvaltı
Anantara Dhigu:   "Minimum 4 gece ve üzeri kalındığında 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Meyve Sepeti, Tropikal çiçeklerle yatak süslemesi ve Çıkış yapılırken ufak bir hediye. ($50 Spa credit per couple on any treatment in Veli Garden Spa)
Minimum 7 gece ve üzeri kalındığında tropikal Meyve Sepeti, 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl. Tropikal çiçeklerle yatak süslemesi ve Çıkış yapılırken ufak bir hediye. Tesisin seçeceği bir mekanda mum ışığında romantik akşam yemeği (içecekler hariç). ($50 Spa credit per couple on any treatment in Veli Garden Spa)"
Anantara Kihavah: "Minimum 4 gece ve üzeri kalındığında tropikal Meyve Sepeti, 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, Mumlar ve Gül yaprakları eşliğinde Banyo ritüeli , Yatak süslemesi ve Çıkış yapılırken ufak bir hediye. Minimum 7 gece ve üzeri kalındığında tropikal Meyve Sepeti, 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, Mumlar ve Gül yaprakları eşliğinde Banyo ritüeli, Yatak süslemesi ve Çıkış yapılırken ufak bir hediye. Seçime göre 1 saat çift Masajı (Aromatherapy, Swedish veya Balinese)"
Anantara Veli: "Minimum 4 gece ve üzeri kalındığında 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Meyve Sepeti, Tropikal çiçeklerle yatak süslemesi ve Çıkış yapılırken ufak bir hediye. ($50 Spa credit per couple on any treatment in Veli Garden Spa) Minimum 7 gece ve üzeri kalındığında tropikal Meyve Sepeti, 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl. Tropikal çiçeklerle yatak süslemesi ve Çıkış yapılırken ufak bir hediye. Tesisin seçeceği bir mekanda mum ışığında romantik akşam yemeği (içecekler hariç). ($50 Spa credit per couple on any treatment in Veli Garden Spa)"
Angsana Ihuru: Mum ışığında akşam yemeği, 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Balayı Pastası eşliğinde romantik akşam yemeği. Romantik yatak süslemesi. Özel Angsana Galeri Hediyesi. 90 veya 120 Dakikalık Masaj seçeneklerinde %20 indirim. 
Angsana Velavaru: 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, Romantik oda süslemesi. Özel Angsana Galeri Hediyesi. 90 veya 120 Dakikalık Masaj seçeneklerinde %20 indirim. 
Atmosphere Kanifushi "Minimum 3 gece: Romantik yatak süslemesi ve Tropikal Meyve Sepeti. Minimum 5 gece: Romantik yatak süslemesi ve Tropikal Meyve Sepeti, Bir Şişe Şampanya, ufak bir Balayı keki, Banyo çiçekler ile süslenip küvet sıcak su ile doldurulup hazırlanır. Akiri Spa da çift Masajı. Minimum 7 gece: Romantik yatak süslemesi ve Tropikal Meyve Sepeti, Bir Şişe Şampanya, ufak bir Balayı keki, Banyo çiçekler ile süslenip küvet sıcak su ile doldurulup hazırlanır. Akiri Spa da çift Masajı. 1 Adet Romantik Akşam Yemeği. 1 Gün Villada Günbatımında Sunulacak Kokteyl".
Baros: Villaya bir Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Çikolata. 1 Adet çerçevelenmiş Balayı fotoğrafı. 1 Adet Romantik akşam yemeği.
Centara Ras Fushi: "01‐Kasım to 31‐Mart tarihleri arasında bir şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Çikolata. 01‐Nisan to 16‐Nisan tarihleri arasında en fazla 6 geceye kadar olan rezervasyonlarda 1 Şişe Şampanya ve Çikolata. 7 gece ve üzeri kalındığında 1 Şişe Şampanya ve Çikolata. Yatak Süslemesi. Romantik akşam Yemeği hediyesi vardır."
Cinnamon Dhonveli: 1 Şişe Şarap/Alkolsüz Kokteyl ve Meyve Sepeti.
Coco Bodu Hithi:  "Island Villa, Su Üzeri Villa veya Escape Su Üzeri Villada kalındığında 1 adet Hoşgeldin kokteyli. 1 şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, 1 adet Meyve sepeti ve yatak süslemesi. Bir adet Romantik Akşam yemeği ve Spa da % 10 indirim. Coco Residence ta kalındığında 1 adet Hoşgeldin kokteyli. 1 şişe Şampanya, 1 adet Meyve sepeti ve yatak süslemesi. Çift dilerse Villasında Şampanya eşliğinde kahvaltı ve Mum ışığında akşam yemeği arasında tercih yapabilir.  Spa da %15 indirim vardır."
Coco Dhuni Kolhu:  "Okyanus Önü Kumsal Villa veya Kumsal Villada kalındığında 1 adet Hoşgeldin kokteyli. 1 şişe Şampanya, 1 adet Meyve sepeti ve yatak süslemesi. Bir adet Romantik Akşam yemeği. Günbatımı Kumsal Villa ve Delüks Villada kalındığında 1 adet hoş geldin kokteyli. 1 şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, 1 adet Meyve sepeti ve yatak süslemesi. Bir adet Romantik Akşam yemeği ve Spa da %10 indirim. Lagoon Villa veya Günbatımı Lagun Villada kalındığında 1 adet hoş geldin kokteyli. 1 şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, 1 adet Meyve sepeti ve yatak süslemesi. Bir adet Romantik Akşam yemeği, Şarap eşliğinde sinema gecesi ve Günbatımında tekne turu hediyesi vardır. (Başka balayı çiftleri ile birlikte)"
Conrad Rangali: Minimum 4 gece - 7 gece arası Meyve Sepeti ve 1 şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl. Mum Işığında akşam yemeği (içecekler hariç).
Constance Halaveli: Meyve Sepeti ve bir Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl. Ufak bir hediye. 1 defalığına Spa da kişi başı % 50 indirim.
Constance Moofushi: Meyve Sepeti ve bir Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl. Ufak bir hediye. 1 defalığına Spa da kişi başı % 50 indirim.
Dusit Thani: 1 Şişe Şarap ve ‘Benjarong’ Tayland Restoranında romantik akşam yemeği. Dusit Thani yazısı olan Bavul etiketi.
Ellaidhoo Maldives By Cinnamon: 1 Şişe Şarap ve Meyve Sepeti.
Eriyadu: 1 Şişe Şarap/Alkolsüz Kokteyl ve Meyve Sepeti.
Gangehi: Meyve Sepeti, 1 Şişe Şarap/Alkolsüz Kokteyl ve çiçeklerle yatak süslemesi.
Holiday Inn Kandoma: "Balayı A: Minimum 3 gece kalındığında 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Romantik yatak süslemesi. Balayı B: Minimum 6 gece Su Üzeri Villada kalındığında 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, Çikolata ve Çilek Tabağı Romantik yatak süslemesi. Kitchen Restoranda Romantik akşam yemeği. 
Holiday Island:  1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Meyve Sepeti.
Jumeirah Vittaveli: Minimum 4 gece ve üzeri kalındığında 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, 1 adet Meyve Sepeti ve Romantik oda süslemesi.
Kandolhu:   Minimum 5 gece kalındığında Yatak süslemesi , Meyve Sepeti ve Şampanya/Alkolsüz Kokteyl eşliğinde kumsalda Mum ışığında akşam yemeği. Kişi başı 30 dakika Masaj
Kihaad : Villaya bir şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, büyük bir meyve Sepeti ilk gece, daha sonraki günlerde hergün yenilenen küçük Meyve Sepeti,Konaklama süresi içerisindeki 1 gece Şampanya/Alkolsüz Kokteyl eşliğinde Mum Işığında Alakart akşam yemeği.
Komandoo: Meyve Sepeti ve 1 şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl.
Kuramathi: Çiçeklerle oda süslemesi, Meyve sepeti, 1 şişe Şarap/Alkolsüz Kokteyl.
Kuredu: Meyve Sepeti ve 1 şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl.
Kurumba: Minimum 4 gece kalındığında Thila Restoranda yada müsaitliğe bağlı olarak seçilecek bir restoranda Balayı romantik akşam yemeği (Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon rezervasyon yapan müşteriler için) 1 Şişe Şarap/Alkolsüz Kokteyl ( her şey dahil giden müşteriler için) 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl. Veli Spa da kişi başı 30 Dolar indirim.
Lilly Beach: "Banyo Romantik hazırlanır yatak süslenir. 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, Kalp Şeklinde Kek ve Tropikal çiçekler. Kumsalda Romantik Akşam Yemeği. Çerçeveletilmiş Balayı Sertifikası. 10 dakika boyun ve omuz masajı. Spa da %35 indirim. (Manikür ve Pedikür hariç). Ufak bir balayı hediyesi çıkışta."
Lux Maldives: 1 adet Tshirt, 1 Adet Pareo ve bir Meyve Sepeti.1 Romantik akşam yemeği ( içecekler hariç), 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl, 1 adet Balayı Keki, Akşam tekne turu, Romantik çiçeklerle yatak süsleme, 1 Kokteyl, 1 banyo süslemesi.
Maafushivaru: Minimum 6 gece kalındığında çiçeklerle yatak süslemesi, Meyve Sepeti ve Şampanya eşliğinde Mum ışığında akşam yemeği.
Meeru: Meyve Sepeti ve Çiçeklerle oda süslemesi.
Mirihi: Meyve Sepeti, 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Çilek tabağı odaya bırakılır.
Naladhu: Minimum 5 gece ve üzeri kalındığında 1 şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Meyve Sepeti. 1 adet Mum ışığında Romantik akşam yemeği. ( alkollü içecekler hariç).
Niyama: "Minimum 4 gece ve üzeri kalındığında Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve balayı turn down Servis ve bir adet romantik akşam yemeği. Çıkış yapılırken ufak bir hediye"
Olhuveli: Minimum 5 gece kalındığında 1 Meyve sepeti, Mum ışığında akşam yemeği ve yatak süslemesi.
Palm Beach: Meyve Sepeti ve 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl. Mum ışığında Romantik akşam yemeğinde ve 1 Saatlik gün batımında tekne turunda %20 indirim uygulaması.
Paradise Island: 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Meyve Sepeti.
Reethi Beach Resort: Meyve Sepeti, Tropikal Çiçekler, Şarap/Alkolsüz Kokteyl eşliğinde Mum ışığında akşam yemeği.
Rihiveli: Minimum 4 gece kalındığında kumsalda Mum ışığında akşam yemeği yada Çift masajı arasında seçim yapılabilir.
Robinson Club: 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve Meyve Sepeti.
Royal Island: 1 Şişe Şampanya/Alkolsüz Kokteyl ve 1 Meyve Sepeti. Ev yapımı Şarap eşliğinde Mum Işığında akşam yemeği.
Sheraton: 1 Şişe Şarap ve Çikolata. Minimum 5 gece ve üzeri kalanlara: 1 Şişe Şarap ve Çikolata, kumsalda Romantik akşam yemeği, Yunus izleme turu, Çerçevelenmiş bir Fotoğraf.
Six Senses Laamu: "Minimum 7 gece ve üzeri kalındığında Hoş geldin ikramı, 1 adet balayı pastası, 60 dakikalık çift masajı, Özel yatak süslemesi ve otelden ayrılırken ufak bir hediye."
Sun Island: 1 Şişe Şampanya ve Meyve Sepeti.
Thulhagiri: Meyve Sepeti ve Çiçeklerle yatak süslemesi.
Velassaru: "1 Şişe Taittinger Şampanya (375 ml), Günbatımında Chili Bar da 3 Çeşit Tapas eşliğinde 2 bardak Şampanya,
L’occitane Marka Balayı hediyesi, 25 USD Spa hediyesi."
Velidhu: Meyve Sepeti ve 1 Şişe Şarap.
Veligandu: Meyve Sepeti ve Çiçeklerle oda süslemesi.
Vilamendhoo: Meyve Sepeti ve Çiçeklerle oda süslemesi.
Vilu Reef: Minimum 5 gece kalındığında 1 Meyve sepeti, Mum ışığında akşam yemeği ve yatak süslemesi.