Constance Otelleri her biri şahane birer adada kurulmuş olan ve yine her biri kendi karekteristik özelliğini taşıyan 7 adet otelden oluşan 5 yıldızlı oteller zinciridir. Otellerin bulunduğu adalar ve isimleri;
 
Mauritius :  Constance Le Prince Mauris - Constance Belle Mare Plage 
Seycheller: Costance Lemuria -  Constance Ephelia
Madagascar: Constance Tsarabanjina
 
Otellerde ağırlanan her misafir ‘ rüyaları gerçeğe dönüştürmek’ ilkesiyle VIP misafir kategorisinde ağırlanır.
 
Constance Halaveli: 
 
Kuzey Ari atolünde bulunan ada otele ulaşım deniz uçağı ile 25 dakikada, tekne ile 75 dakikada sağlanmaktadır. Misafirlerinin kendilerine ait bir dünya kurmaları ilkesiyle tasarlanmış olan 86 adet villanın turkuaz denizle buluşmasından oluşan otelde, villanızda yemeyi tercih etmediğiniz zamanlarda gidebileceğiniz 3 adet restaurant ve tabii ki de çok keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak spa mevcuttur.
Constance Halaveli, dinlenmek ve içinizdeki huzuru tekrar yakalamak için eşsiz bir seçim.
Otelde ayrıca TGI dalış merkezinin uluslararası PADI sertifikalı eğitmenleriyle başlangıç seviyesinden, eğitmenlik seviyesine kadar ılık tropikal sular altında renkli balıklarla birlikte dalış yapmak ve dalış sertifikası alabilmek mümkün.
 
Maldivler Balayı ve Maldivler turu planlıyorsanız bu konuda uzman ekibi ve deneyimli satış uzmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Constance otelleri satış yetkilisi olan Maldiveclub kusursuz tatiller organize etmekle beraber Constance otelleri ile son derece uyumlu çalışmaktadır.
 
Villa Tipleri ;
 
Su üzeri Villalar :  100 m2 büyüklüğünde olan bu villalar özel bir havuza ayrıca 2 yetişkin ve 12 yaş altı 1 çocuğun faydalanabileceği özel bir iskeleye sahip. 
İki katlı kumsal villaları: Büyüklüğü 410 m2 olan villalarda özel bir havuz ve 2 yetişkin ile 12 yaş altı 2 çocuk ya da 3 yetişkinin faydalanabileceği bir bahçeye sahip. 
Kumsal Villalar: 350 m2 büyüklüğündeki villalarda iki yetişkin ve 1 çocuk için yeterli büyüklükte bir bahçe ve villaya özel bir havuz bulunmaktadır.
Lüks Kumsal Villar: Bu villalar da 700 m2 büyüklüğünde olup yine özel bir havuza, ve 6 yetişkin ile 12 yaş altı 3 çocuk için özel bir iskeleye sahiptir.
 
Constance Moofushi:
 
Constance Moofushi dünyanın en iyi dalış noktalarından biri olarak bilinen güney Ari atolünde kurulmuştur. Constance Moofushi eşsiz konumuyla ve her şey dahil konseptiyle misafirlerine mükemmel bir hizmet sağlamaktadır. Misafirler turkuaz okyanusun yanısra Costance Moofushi’nin sağladığı çeşitli olanaklardan faydalanma imkanına sahipler. Tamamen doğal malzemelerden yapılmış 110 adet villaya sahip olan Constance Moofushi’de 2 adet restaurant ve 2 adet bar bulunmaktadır. Ayrıca kablosuz internet erişimi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Maldivler balayı tatili için çok iyi bir seçim olan bu güzel Maldivler oteli için daha detaylı bilgiyi iletişim kısmındaki talep formunu çok basit ve hızlı bir şekilde bize ulaştırabilirsiniz.