Maldiv Adaları eşinizle baş başa gizlilik içinde bir tatil planlıyorsanız bu adalar tam size göre. Maldiv adaları balayı çiftlerinin ilgisini çekecek olan bu ıssız adalarda tamamen özel yaşantınızın mahremiyeti güven altında olacaktır. Maldiv Adaları muhafazakar aileler için oldukça ideal. Kimsenin rahatsız etmeyeceği, deniz de dahi kimsenin sizi görmeyeceği şekilde hazırlanan tesisler güneşin, kumun ve balayınızın tadını çıkarmanıza olanak sağlar. Kumsal Villaların etrafının tamamen bitki örtüsüyle çevrili olması sizin dışarıdan görünmenizi engeller ve tatilinizin rahat geçmesine neden olur. Su üzeri villa da kalmak isteyen misafirler için ise, su üzerindeki villaların aralarındaki mesafe oldukça fazla tutulmuştur. Size özel düzenlenen Maldiv adaları aktiviteleri ile yapacağınız ıssız ada, kum adada piknik ve benzeri aktiviteler ile sadece sizin bulunacağınız ıssız bir adada keyifli vakit geçirip piknik yapma imkanı bulacaksınız. Dilediğiniz gibi bir tatil imkanı sunmak için Maldiveclub sizleri bekliyor. Maldivler turu ile balayınıza renk katacak olan Maldivclub tatil expertleri sizi her konuda bilgilendirme arzusu içerisinde olacaktır. Maldivler turu tatil paketlerimizi öğrenmek için iletişim sayfamızdaki alanı kullanabilirsiniz.

Maldiv Adaları son yıllarda çok uzun olmayan bir uçak yolculuğundan sonra ulaşılabilmesi bakımından ve vize uygulaması gerektirmediğinden dolayı hem balayı çiftleri, hem aileler için dünya üzerinde en gözde tatil cennetlerinden biri olmuşken, balayı çiftleri ve muhafazakar aileler tarafından en sık sorulan sorulardan biri de Maldivler’de gizliliğin ve mahremiyetin ne derece korunabileceği olmuştur. Halkının % 98‘i de Müslüman olan Maldivler’de hemen hemen her otel, ister su üzeri, ister kumsal villalar olsun oda dizaynı ve konumlandırmalarını düşünürken bu unsurları göz önünde bulundurarak mahremiyeti esas almışlardır. Neredeyse tüm villalar birbirinden uzak ve doğal bitki örtüsüyle birbirlerinden ayrı olarak, kendilerine özel kullanım alanları etraftan hiçbir şekilde görülmeyecek şekilde inşa edilmiştir. Dilerseniz villanızda size özel güneşlenme alanınızda ve havuzunuzda, dilerseniz su üzeri villanızda, kendi müstakil evinizdeymiş gibi kendi iskelenizden, rahatça denize girebilir ve yine mahremiyetinizden emin olarak keyfinizce hareket edebilirsiniz. Maldiveclub’da tecrübeli balayı turları uzmanlarımız ve aile tatili uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı karşılayacak otel alternatiflerini en güncel kampanyalar ile size sunacak ve planladığınız özel tatilinizi en kusursuz şekilde organize edip , bütçeniz doğrultusunda en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olarak üzerinizden tüm yükü alacaklardır.
 

Mahremiyetinizin önemini her zaman özen gösteren MaldivClub.com ile İslam Ülkesi Maldivler'de unutulmaz bir tatil için...