Maldiv Adaları Spa ve Sağlık
Maldivler günümüz hayatının kalabalık ve stresinden uzaklaşmak için yeryüzünde gidebileceğiniz en güzel noktalardan biridir. Ülkenin % 99 ‘luk kısmının suyla kaplı olduğu bu 1192 adanın denizden yüksekliği sadece 1.8 metredir. Maldiv adalarında gün batımı ve gece ayın altında geçireceğiniz zamanlar sizi tamamıyla olumsuzluklardan soyutlayıp ruhunuza neşe katacaktır.
Spa merkezleriyle ünlü Maldivler de hemen hemen her adada spa merkezi vardır. Türkiye'deki spa fiyatlarından çok da farklı olmayan Maldivler Spa Merkezlerinin çok üstün kalitede hizmet verdiğini göreceksiniz. Maldiv adalarında kimi zaman turkuaz ve berrak lagün üzerine kurulmuş bir spa kimi zamanda palmiye ağaçlarının arasına bambulardan yapılmış zen spa vücut ve ruh sağlığınıza çok faydalı olup aynı zamanda müthiş bir keyif verecektir. Dünyanın en başarılı spa markalarının işletmesi altında olan ve hemen hemen her Maldiv Otel'inde bulunan spalar arasında en ilgi çeken denizin altında bulunan Huvafen Fushi Spa görülmeye değer bir başka konsept spa olarak kabul edilir.

Bulunacağınız ortam sanki cennetten bir köşe gibidir, huzur ve mutluluk bulacaksınız ve belki de hayatınızda ilk defa bazı şeyleri orada deneyeceksiniz. Eşsiz mercan resiflerine dalış, farklı türlerdeki rengarenk balıklar, farklı farklı tonlarda turkuaz rengi berrak deniz ile Maldivler sağlığınıza kesinlikle iyi gelecektir. Spa merkezlerinin menüsünde Bali'den İsveç masajına kadar, dalış sonrası masajdan tutun detoks edici tedavilere kadar geniş bir ürün yelpazesi vardır. Maldivler spa merkezlerinde akupunktur, tırnak bakımı veya her türlü yüz bakımınızı yaptırma imkanını (aynı anda bir veya daha fazla terapist tarafından) görebilirsiniz. Özel yağ ve ürünlerin kullanıldığı spa merkezlerinde çok özel buhar banyoları ve yağ bakımları bulunmaktadır.
 
Maldivler spa uzmanımız sizlere detaylı bilgi verebilir ve sizin için en uygun olan  Maldivler Spa Otel'ini seçmenize yardımcı olabilir.