Maldivler Turu

Maldivler Turu

MaldivleClub, Maldivler'de geçirmek istediğiniz aile veya romantik tatilinizi ya da balayınızı organize etmek için 105 adet tatil merkezi ile birebir çalışan, uzun yıllardır hizmet veren uzman ekibi ile sizi bekliyor! 

Maldivler turunuzu eksizsiz geçirmeniz için tüm organizasyon başından sonuna uzman ekip tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanır. Maldivler Turu kendini turkuaz rengi sulara atmak ve ipeksi kumsalda yürüyerek negatif enerjisinden kurtulmak isteyenler için idealdir. Müşterilere kartpostallarda gördüğü huzur, keyif ve aşk dolu bu adayı A’dan Z’ye yaşama imkanı sunulmaktadır.

 

Her “bütçeye uygun”  Maldivler turu bulmak mümkündür. Bütçenizi, hayallerinizle birleştirip sizin için en uygun olan tatili hazırlamak MaldivClub için keyiftir. Farklı dönemlerde oluşturulan özel fiyatlı ekonomik ve lüks Maldivler otel kampanyalarından faydalanılabilir.

 

Maldivler turu Male havaalanında karşılanmanız, tesise transferiniz ile başlar. Tesiste arzu ettiğiniz ek hizmetler ve yapılacak sürprizler önceden organize edilir. Maldivler turunuzun başlangıç günü ve süresi tamamen size bağlıdır. Maldivler turları münferit olarak hazırlandığından dolayı uçak biletlerinin en avantajlı olduğu tarihler sizin için hazırlanır ve teklifler size ulaştırılır.

 
Maldive Club’un amacı müşterilere hayallerindeki tatili yaşatmaktır. Bu nedenle müşteriler öncelikle dinlenerek hayallerindeki tatil profili çıkartılır, daha sonra ise onlara uygun otel ve gezi seçenekleri Maldivler turu kapsamında sunulur.

 

Maldivler’de birçok otel ve aktivite seçeneği olması müşteriler için akıl karıştırıcı ve seçimi zor olsa da Maldivler Turu ile adım adım tüm yapılacaklar planlanmaktadır. Kumsalda veya adada romantik akşam yemekleri, palmiyelerin arasında kurulan müşterilere özel sinema ve günbatımı partileri, kişilerin ilgi alanlarına göre su sporları ve aktiviteler, konaklama yapılacak ada ve etrafında gezilip görülebilecek yerler bunlardan bazılarıdır.

 

Ayrıca Maldivler turunda rüyaları süsleyen deniz altı yaşam ile tanışma, en iyi eğitmenlerden dalış eğitimi alma imkanı sunulmaktadır. Tüm tatil merkezlerinde dalgıçlık okulları olması Maldivler’in büyüleyici denizaltı yaşamını görmek için herkese bir şans sunar. Villanın önünden şnorkelle dalış yapıp renkli balık cinslerini yakından incelemek müşterilerin tatilini renklendirmek için birebirdir. Maldivler turunda su altı yaşımı izlemek isteyen fakat dalmaktan korkan müşteriler için ise bazı tesislerde suyun altını izleyebilecekleri küçük tekneler de mevcuttur.

 

Keyfine düşkün müşteriler için turkuaz rengi deniz kenarında veya yemyeşil ormanlık alan ortasında yer alan Spa seansları önerilmektedir. Profesyonel masör ve masözler tarafından  müşterilere kendilerine uygun masaj seçenekleri sunulup, yapılmaktadır. Her Maldiv otelinde  Spa Merkezi olup hepsinde özel, organik malzemeler kullanılmaktadır. Maldivler Turunuz başladığında villanızda bulunan Spa hizmet listesinin uzunluğu sizi şaşkına çevirecektir.  
 

Çocuklu aileler için önerilen Maldivler otellerinin hepsinde çocukların vakit geçirebileceği mini kulüpler bulunmaktadır. Maldivler turuna bebekleri ile katılmak isteyen aileler için ise "bakıcı" hizmeti veren Maldiv otelleri değerli müşterilere sunulmaktadır. Maldivler turuna ailecek katılacaksanız "Maldivler aile otelleri" sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Maldivler Turu Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 

 • İsteğe ve müsaitliğe göre Qatar Havayolları, Türk Havayolları veya Emirates Havayolları ile İstanbul - Malé – İstanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
 • Maldivler de karşılama ve hiç bekletmeden transfer yapılması
 • Seçilen Maldivler otelinde konaklama
 • Sürat teknesi veya deniz uçağı ile havaalanı - otel - havaalanı transferi
 • Havaalanı vergileri
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar

  
Maldivler Turu Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 •   Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
 • Kişisel harcamalar
 • Ekstra Turlar

 

ÖNEMLİ NOT:
  
Maldivler seyahatinizde en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir.
Tur firmamız, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir.
 

 • Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir.

 

 • Uçuş gerçekleşmeden 24 saat öncesinde online check-in sistemi açılır. Maldivler turu'na katılan müşterilerimizin bu işlemi yapmaları çok önemlidir.
   
 • Tüm dünya otellerinde  check-in (otele giriş) saat 14:00. Check-out (otelden çıkış) saat 12:00'dir.
   
 • 2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
   
 • 3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
   
 • İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.