Dusit Thani

  • Baa Atol
  • İç Hat Uçuş
  • 20 Dakika
  • 130 KM
  • Herşey Dahil
  • Dusit Thani lüks kategoride son derece başarılı ve kaliteli bir tesistir. Adanın yoğun bitki örtüsü beraberinde egzotik bir atmosfer ile sizi büyüler. Kendinizi cennette hissettiren bu güzel ada yoğun bitki örtüsü içerisinde bulunan lüks villaları, UNESCO koruması altında bulunan Baa Atoll içerisinde bulunması, muazzam güzellikte denizi ve mercan resifleri ile sizi büyüleyecektir. Maldivler balayı, romantik kaçış veya aile tatilleri için doğru tesis seçiminde uzmanımıza danışmanızı tavsiye ederiz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Dusit Thani

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Mudhdhoo
Havaalanı- Tesis Transfer: Deniz Uçağı ile 35 dakika veya iç hat uçuşu ile 20 dk ve 10 dakika hız teknesi.
Havaalanına Uzaklığı: 130 km
Oda Sayısı: 100
Konaklama Seçenekleri: Oda Kahvaltı, Yarım pansiyon, Tam pansiyon, Herşey Dahil

Maldivler Dusit Thani, Tayland’ın güleryüzlü hizmetinin, Maldivler’in güzelliği ve konumunun mükemmelliğiyle birleşmesi ve buna mükemmel dalış alanları, lezzetli yemeklerin de eklenmesiyle Maldivler’de önde gelen otellerden biridir. Otelin bulunduğu adada toprak zengindir, iç kısımlarda diğer adalarda bulunmayan bitkiler, çok sayıda yetişkin palmiyeler bulunur. Kumsal oldukça güzeldir ve tüm adanın çevresini kesintisiz olarak dolaşır. Kıyıya çok yakın olmasından dolayı tüm odalardan resife ulaşılabilir. Resifteki mercanlar  ve su altı yaşamı zengindir. Çeşitli balıklar ve çok miktarda yavru balık görülebilir. Aynı zamanda su sporları hizmeti de veren dalış okulu dalışla ilgilenen misafirlere yoğun ilgi göstererek yardımcı oluyor. Çoğu misafirin Almanya, İsviçre, Rusya ve İngiltere’den geldiği otelin Orta Doğu ve sayıca az da olsa Uzak Doğu’dan da misafirleri oluyor. Balayı çiftleri otelin genel müşteri portföyünü oluşturuyor.

Kumsal villalardan manzara oldukça güzel ve bu villalardan kumsalın en güzel ve gizli bölümüne geçiş mümkün. Kumsal villaların bir kısmın daha fazla gizlilik için daha arka kısımda konumlandırılmış olup bir de küçük bahçeye sahiptir. Lagün villalar kıyıdan birkaç metre uzaklıkta olmasına rağmen kendi özel iskelenizde güneşlenirken, dalgaların sesini dinlerken, yada kendi özel havuzunuzda dinlenirken sizi son derece  gözlerden uzak kılacak yüksek gizliliğe sahip villalardır. Okyanus villaları yüksek tavanlı ve oldukça büyük bir yapıya sahiplerdir. Dekorasyon zevki konusunda fikirler kişiden kişiye farklılık gösterse de odada rahatlığın ve teknolojik imkanların büyük yer tuttuğunu kesin olarak söyleyebiliriz. Otelde 3 restaurant arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bizim tercihimiz su üzeri Tayland restaurantı olacaktır. Öğle yemekleri için havuz kenarında, deniz manzaralı market iyi bir seçimdir. Deniz ürünleri için de  yine su üzerindeki Sea Grill tercih edilebilir. 

Maldivler balayı, romantik kaçış veya aile tatilleri için doğru tesis seçiminde uzmanımıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Tesis Özellikleri ve Aktiviteleri
Spa , Dalış, Su sporları, Gündoğumu kahvaltı tekne turu, Ada Piknik Turu, Balık tutma, Gece balık tutma, Su kayağı, Rüzgar Sörfü, Katamaran, Kayak, Uçurtma sörfü, Havuz, Jimnastik, Masa Tenisi, Tenis, Plaj Voleybolu, Badminton, Canlı müzik, disco, kültürel dans showları, Yoga, Su yogası, Akşam meditasyonu, Kokteyl yapma kursu

Restaurant ve Barlar
The Market Restaurant
Sea Grill Restaurant
Benjarong
Sala Bar
Sand Bar

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa

Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

122 m2 olan villadan 26 adet bulunmaktadır. Villanın etrafı tropikal bitkilerle çevrilidir. Sabahları yatağınızdan dalgaların sesini duyabilirsiniz. Günlerinizi kitap okuyarak ve verandanızda Maldivler güneşinin altında uzanarak geçirebilirsiniz. Tüm villaların özel verandası vardır. Villanın İmkanları; Ücretsiz internet, Günlük ücretsiz şişe su, Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar, Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü.

Kumsal Villa Havuzlu

Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

122 m2 olan villadan 10 adet bulunmaktadır. Villanın içi oldukça şık döşenmiştir. Gür bitki örtüsüne sahip adanın, sık aralıklarla dizilmiş palmiye ağaçları ve ilginç florası villayı doğal bir cennet haline getirmiştir. Villanın özel havuzu, açık hava banyosu ve özel terası vardır.  Villanın İmkanları; Ücretsiz internet, Günlük ücretsiz şişe su, Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar, Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü.

Okyanus Villa Havuzlu

Okyanus Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

180 m2 olan villadan 20 adet bulunmaktadır. Villaların olduğu bölüme iskele üzerinden geçilerek varılır. Hint Okyanusunda sütunlar üzerine kurulmuş olan villaların, geniş küveti, açık ve kapalı dinlenme alanı ve direkt olarak verandasından zengin çeşitte mercanları olan denizine inilebilme imkanı vardır. Tüm villalar şık dokunuşlarla Tayland tarzında döşenmiştir ve kesintisiz okyanus manzarasına hakimdir. Villanın İmkanları; Ücretsiz internet, Günlük ücretsiz şişe su, Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar, Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü.

Su üzeri Villa Havuzlu

Su üzeri Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

150 m2 olan villadan 29 adet bulunmaktadır. Nefes kesen Okyanusta sütunlar üzerine inşa edilmiştir. Verandanızdan lagünün turkuaz tonlarını izleyerek ya da havuzunuzda yüzerek tatilinizin keyfini çıkarın. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar, Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü.

2 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

2 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

570 m2 olan villadan sadece 2 adet bulunmaktadır. Bu özel ve geniş villa size evinizdeymişsiniz gibi konfor sağlayacaktır. Geniş aileler ve arkadaş grupları için oldukça idealdir. Üst kattaki geniş yatak odasının balkonundan da muhteşem deniz manzarasını görebilirsiniz. Diğer yatak odasına tek kişilik yataklar konulmuştur. Özel kutlamalarınızı misafir ve arkadaşlarınızla, özel şefinizin hazırladığı Barbekü partisiyle yapabilirsiniz. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar (Ücretsiz alkolsüz içecekler ve bira), Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü, Şarap mahzeni, Mutfak. 

2 Odalı Okyanus Pavilion Havuzlu

2 Odalı Okyanus Pavilion Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

370 m2 olan villalardan 2 adet bulunmaktadır. Okyanus üzerinde kurulmuş olan villalara ahşap geçitten ulaşılır. Bu özel villalar oldukça yüksek gizliliğe sahiptir. Villanın 2 yatak odası, yaşam alanı, şarap mahzeni, mutfağı vardır. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar (Ücretsiz alkolsüz içecekler ve bira), Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü, Şarap mahzeni, Mutfak. 

2 Odalı Aile Kumsal Villa Havuzlu

2 Odalı Aile Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

400 m2 olan villadan 5 adet bulunmaktadır. Villanın bahçesinin etrafı duvarlarla çevrili olduğu için son derece gizliliğe sahiptir. Geniş aileler ve kalabalık gruplar için ideal bir tatil yeridir. Bahçesinde tropikal bitkiler, havuzu, barbekü alanı ve yemek masası bulunur. Villanızdan birkaç adımla denize ulaşabilirsiniz. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar (Ücretsiz alkolsüz içecekler ve bira), Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü, Şarap mahzeni, Mutfak.

3 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

3 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

690 m2 olan villadan 2 adet bulunmaktadır. Alt katta bulunan geniş yatak odasından direkt olarak havuzu olan ve eşsiz deniz manzarası bulunan verandasına çıkabilirsiniz. Üst katta ise 2 yatak odası ve geniş bir yaşam alanı bulunur. Villanın etrafındaki tropikal bitkiler komşunuzla sizin bahçenizi ayırır ve gizlilik sağlar. Villanın havuzu, yarı açık banyosu ve duş alanı vardır. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar (Ücretsiz alkolsüz içecekler ve bira), Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü, Şarap mahzeni, Mutfak.

Turlar

Dusit Thani Herşey Dahil

Dusit ThaniDusit Thani Herşey Dahil

Dusit ThaniDusit Thani Herşey Dahil

Dusit ThaniDusit Thani Herşey Dahil

Dusit ThaniDusit Thani Herşey Dahil

Dusit ThaniDusit Thani Herşey Dahil

Dusit ThaniZiyaretçi Yorumları (1)

Eşim ve ben çok çok memnun kaldık

Gülay Hacıoglu

21/12/2017

Eşim ve ben çok çok memnun kaldık!

0/5

Maldivler’e seyahatimizin her aşamasında bizimle ilgilenen ve her türlü desteğini bizden esirgemeyen Yeşim Hanıma ve MaldiveClub çalışanlarına yürekten teşekkür ediyoruz. Eşim ve ben çok çok memnun kaldık, iyi ki varsınız!

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.