Drift Thelu Veliga Retreat

Drift Thelu Veliga Retreat

  • South Ari Atol
  • Deniz Uçağı veya İç Hat uçuşu
  • 90 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Uzun yıllar çevredeki otellerin piknik turları düzenlediği bu minik ada çok güzel bir lagüne sahip keyifli, romantik bir adadır. Sadece 10 adet kumsal villa ve 20 adet su üzeri villa inşaa edilmiş olup, 1 adet restaurant ve lounge bar ile beraber son derece keyifli dizayn edilmiştir. Kimine göre dezavantaj olan ufak ada konsepti bazı misafirler için keyifli olmaktadır. Size uygun olan ada boyutu ve sebepleri hakkında uzmanımıza danışmayı lütfen ihmal etmeyin.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Drift Thelu Veliga Retreat

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Theluveligaa
Bulunduğu Atoll: South Ari Atoll
Havaalanı- Tesis Transfer: 35 dk Deniz uçağı veya 35 dakika iç hat uçuşu sonrası 30 dk sürat teknesi
Havaalanına Uzaklığı: 90 km
Oda Sayısı: 30
 
Maldivler Drift Thelu Veliga Retreat Resort son zamanlarda açılan en yeni oteldir. Uzun yıllar çevredeki otellerin piknik turları düzenlediği bu minik ada çok güzel Lagün'e sahip keyifli, romantik bir adadır. Sadece 10 adet kumsal villa ve 20 adet su üzeri villa inşaa edilmiş olup 1 adet restaurant ve lounge bar ile beraber son derece keyifli dizayn edilmiştir. Ahşap konsept ile beraber modern detayların kullanıldığı bu ada Maldivler de tropik cennet arayan balayı veya romantik çiftlerin tercih edebileceği başarılı bir işletmedir. Maldivler balayı, Maldivler turu, Maldivler aile tatili veya romantik kaçamak planlayan tatil severler çok rahatlıkla Maldivler uzmanlarımıza ulaşabilirler.

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa

Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Sadece 10 adet bulunan 39 m2 büyüklüğünde son derece sevimli, yeşilliklerin arasına gizlenmiş ve denize direk geçişi vardır.

Su üzeri Villa

Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

20 adet Su üzeri Villa bulunur ve 54 m2 geleneksel Maldiv motifleri ile dizayn edilmiştir.

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.