Cocoon Maldives

  • Lhaviyani Atol
  • Oda Kahvaltı
  • Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Cocoon Maldives

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: Lhaviyani Atoll
Bulunduğu Ada: Ookolhufinolhu 
Havalimanı – Tesis Transfer: 30 dk Deniz Uçağı                                               
Havalimanına Uzaklık: 120 km
Konaklama Seçenekleri: Yarım Pansiyon Plus veya Herşey Dahil
Oda Sayısı: 150

Cocoon Maldives  'Ookolhufinolhu' adası, Maldivler Ibrahim Nasir Uluslararası Havaalanı'ndan sadece 30 dakikalık bir deniz uçağı yolculuğu uzaklığında, lüks, tasarım estetiği ve misafirperverliği bir araya getiren benzersiz bir "tasarımcı" tesis oluşturmak için tasarlanmış bir rüyanın gerçekleştirilmesidir. Kendinizi yenilemek, canlandırmak ve yeniden uyandırmak için konuklarına nihai bir tatil tecrübesi sunmaktadır. Manta Rayları, yunuslar, kaplumbağalar ve bozulmamış mercan kayalıkları, Maldivler'de dalış yapmaktan keyif alan misafirler için çok uygundur.
Maldivler'in Lhaviyani Atoll'unda bulunan Ookolhufinolhu Cocoon Maldives'in ilk görünümü nefesinizi kesecektir. Parlayan gür renkli lagün üzerinde, yemyeşil bitki örtüsü ve kristal beyaz kumlu plajları, sizi sıcak havasıyla kucaklamaya ve hayal ettiğiniz ve tasarladığınız güzellikteki tatili size yaşatacaktır.


Lhaviyani Atoll'daki adamızda misafirperverliğin en iyi unsurlarını zarif ama modern bir tatil beldesinde topladığını düşünen Cacoon adasını çok yakında uzmanlarımız test edeceklerdir. Ünlü İtalyan firması LAGO tarafından tasarlanan Cocoon'un sade iç mekanları, çevredeki deniz ortamının olağanüstü güzelliği ile birleştiğinde son derece keyifli bir ortam yaratıyor. 200 yıllık Wildwood'dan koparılan mobilyalarla tamamlanan, plaj, lagün ve okyanus manzaralarını sunan geniş pencereleri size olağanüstü manzara sunuyor. Sahilde 150 villaya ek olarak geniş bir resepsiyon köşk, 3 restoran, 2 bar, bir dalış merkezi, bir spa, bir salon, kütüphane, spor salonu ve çocuk kulübü konuklarına hizmet sunuyor. Maldivler balayı, Maldivler turu, aile tatili veya romantik kaçış planlayan konuklarızın uzmanlarımızla görüşmeden karar vermemelerini tavsiye ediyoruz.

 

 

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Suite Havuzlu

Kumsal Suite Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A
Lagoon Suite Havuzlu

Lagoon Suite Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.