Aile Otelleri

Maldivler'de yapılacak tatilin sadece romantik kaçışlar ve balayı için olduğu kanısı gün geçtikçe değişmekte. Maldivler'de açılan ailelere özel otellerin artmasıyla Maldivler aile tatiliniz için de mükemmel seçim olacaktır. Yıl boyu güneşli havasıyla çocuklarınız ve sizin, keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanmış aktivitelerle aile tatilinizi rahat, huzurlu ve keyifli geçirebilirsiniz.
 
Maldiveclub ailesi olarak sizin için seçtiğimiz aile otellerinin hepsinde çocuklarınızın güzel vakit geçirebilmesi için hazırlanmış çocuk kulüpleri vardır. Bir çok tesiste "baby sitter" hizmeti verilmektedir. Eşinizle bir akşam kumsalda romantik yemek yerken bebeğiniz odanızda huzurla uyuyabilir. Çocuk kulüplerinde çocuklarınız için yüzme dersleride verilmektedir.  Bu olanakları ile birlikte yine aileler için özel dizayn edilmiş villaları da Maldivler'de ki tesisler de bulabilirsiniz. Çocuklu ailelerin genelde su üzeri villalarda kalmaları güvenlik sebebi ile yasaktır, fakat gerekli belgeler imzalandığı zaman bu imkanı da Maldiveclub ailesi size sunmaktadır. Dünya üzerinde bulunan diğer çocuk kulüplerinden farklı olarak çocuklarınız Maldivler'de ki tesis çocuk kulüplerinde sıra dışı aktivitelere katılabilirler.
 
Bu aktivitelerden bazıları;
  • Şef ile yemek dersleri,
  • Deniz biyoloğu olabilmek,
  • Maldivler geleneksel kayığı Dhoni ile özel geziler,
  • Maldivler kültürünü öğrenebilmek adına küçük gruplarla ada keşifleri,
  • Yerel materyallerle yapılan ve çocuğunuzun yaratıcılığını arttırabileceği el sanatları,
  • Yoga,
  • Spa, 

Çocuk aktivitelerinin yanı sıra çocuk kulüpleri eğlenceli ortam sağlıyor; hazine avı,  açık kapalı alan sporları, oyun alanları, kumdan kale yapımı,deniz kabuğu araması, yengeç yarışları,Playstation, TV, kitaplar,filmler vb…

Maldiveclub ailesi olarak önerdiğimiz başlıca aile tesisleri işe şu şekildedir: 
- Meeru Island Resort & Spa
- Bandos Island Resort & Spa
- Vilu Reef Beach & Spa Resort
- One & Only Reethi Rah Resort
- Shangri-La Villingili Resort & Spa
- Six Senses Laaumu
- Ja Manafaru
-The Sun Siyam Iru Fushi

Aile Otelleri